Bolt - сучасний естонський стартап, який надає послугу з пошуку, замовлення, перевезень й оплати поїздок таксі через однойменну аплікацію. Сотні тисяч українців щодня користуються послугами "Bolt".

До дня всіх закоханих компанія "Bolt" хотіла зробити подарунок своїм клієнтам. Метою кампанії було розповісти, що обираючи Bolt у святкові дні, кожен має шанс отримати чудовий сюрприз або подарунок. Але яким чином це зробити? Що дарувати? Як показати цю активність?
РОМАНТИКА З КОМФОРТОМ У BOLT
ДЛЯ ЧОГО?
Під час замовлення мишини настає момент "лотереї" - підбір машини для поїздки, тому ми вирішили дивувати пасажирів автомобілями Tesla, які будуть приїжджати замість стандартних авто.
ПОЧАТОК
Обладнали обрані Tesla камерами GoPro, а також супроводжуючими авто з операторами, що зніматимуть першу реакцію на сюрприз прихованими камерами. Весь день знімали випадкових пасажирів та їх реакцію.
ПОТІМ
Змонтували коротку історію поїздки на Tesla, у якій передали емоції людей: здивування, збентеження, захоплення, подив та радість. Можливо, для когось це був перший раз.
В
РЕЗУЛЬТАТІ
Промо-ролик