Клієнт
КМЕФ
Проект
U TOMORROW SUMMIT
Команда Київського Міжнародного Економічного Форуму та першого інноваційного парку України - UNIT.City вирішили створити щорічний міжнародний захід, який став би глобальною точкою знайомства наших локальних стартапів з міжнародними інвесторами. А U TOMORROW SUMMIT зайняв нішу головної виставки стартапів Східної Європи.
Виклик
Розробити комунікаційну стратегію щорічного мижнародного саміту - U Tomorrow Summit.
Реалізувати тактичнку SMM та PR частину комунікацій заходу.

Окрім цього нам з клієнтом необхідно було до кінця зрозуміти хто ж такий UTS, як він говорить, з ким він говорить, де він говорить, які меседжі повинен трансювати.

Було особливо важливо розробити чітке позиціонування заходу та створити стійкий медіа бэкграунд саміту - для проведення масштабного заходу у 2022 році.
Рішення
Ми розпочали з стратегічних сесій з командами КМЕФ та UNIT.City. Після чого пірнули в дослідження ринку та інтерв'ю з цільовими аудиторіями і виявили, що у кожної групи різні мотиви перед прийняттям рішення про похід на профільні заходи. Також різні вподобання медіа та соціальних мереж. Ми вирішили інтегрувати мотиви аудиторій у ключові меседжі комунікації та розмістити їх у медіа, що читає наша цільова аудиторія - на цьому ми і вирішили побувати нашу стратегію.
В тактичній частині закцентували свою увагу на трансляцію вигод та переваг заходу у соціальних мережах. Їх висвітлювали як в копірайті, так і у візуальному супроводженні публікацій - із врахуванням дизайн-системи і тональності заходу.

PR-публікації для кожної аудиторії в "її" медіа. Вели переговори щодо партнерства самітому та медіа. Провели комунікацію з телеканалами про зйомку сюжетів з виходом сюжетів у прайм таймі.

Під час заходу акредитували ЗМІ, супроводжували пресдіхід, модерували комунікацію журналістів та спікерів, займалася розсилками пострелізів з фотоконтентом.
Протягом двох днів забезпечували соціальні мережі контентом в режимі live.
В результаті
TV - присутність
ЗАЛУЧИЛИ 7 МЕДІА ПАРТНЕРІВ ЗАХОДУ
ЗАЛУЧИЛИ ІНШІ МЕДІА
ЦИФРИ ПРОЕКТУ
U Tomorrow Summit відвідали понад 1 600 гостей.
UAGENCY
Стратег - Влад Конончук
PR менеджерка - Марія Чобанян
PR менеджерка - Поліна Булат
Продакшен - Сергій Яценко
КМЕФ
Генеральний директор КМЕФ - Юрій Пивоваров
Business Development manager - Олексій Коваленко
СOO - Світлана Олійник
Business Development manager - Гуля Соколова
UNIT.City
Голова відділу маркетингу - Артем Бойко
SMM-менеджерка - Ірина Гамбаль