Клієнт
КМЕФ
Проект
U TOMORROW SUMMIT
Команда Київського Міжнародного Економічного Форуму та першого інноваційного парку України - UNIT.City вирішили створити щорічний міжнародний захід, який став бы глобальною точкою знайомства локальних стартапів з міжнародними інвесторами -
U TOMORROW SUMMIT та зайняти нішу головної виставки стартапів Східної Європи.
Виклик
Розробити комунікаційну стратегію щорічного мижнародного саміту - U Tomorrow Summit.
Реалізувати тактичнку SMM та PR частину комунікацій флагманського заходу UNIT.City.

Окрім цього нам з клієнтом необхідно було до кінця зрозуміти хто такий UTS, як він говорить, з ким він говорить, де він говорить, які меседжі повинен трансювати.

Було особливо важливо розробити чітке позиціонування заходу та створити стійкий медіа бэкграунд саміту для легкої реалізації UTS у 2022 році.
Рішення
Ми розпочали з стратегічних сесій з командами КМЕФ та UNIT.City, після чого провели дослідження ринку та інтерв'ю з цільовими аудиторіями (підриємцями, стартаперами, інвесторами, топ-менеджерами та креаторамами зі сфери креативної економіки) і виявили, що у кожної групи абсолютно різні мотиви перед прийняттям рішення про похід на профільні заходи та різні вподобання медіа/соціальних мереж - на цьому ми і вирішили побувати нашу стратегію і тактику.

В SMM закцентували свою увагу на трансляцію вигод та переваг заходу, які були важливими для конкретної цільової аудиторії від стартаперів до топ-менеджерів. Їх висвітлювали як в копірайті, так і у візуальному супроводженні публікацій - із врахуванням дизайн-системи, тональності та частоти.

Робили PR-публікації для кожної аудиторії в "її" медіа. Домовилися про партнерство з медіа та самітом. Провели комунікацію з телеканалами про зйомку сюжетів в прайм таймі.
TV
МЕДІА ПАРТНЕРИ
ІНШІ МЕДІА
PR команда під час заходу акредитували ЗМІ, супроводжували пресдіхід, модерувала комунікацію журналістів та спікерів, займалася розсилками пострелізів з фотоконтентом.
Digital команда створювала контент для соціальних мереж в режимі live.
Результат
U Tomorrow Summit відвідали понад 1 600 гостей.
UAGENCY
Стратег - Влад Конончук
PR менеджерка - Марія Чобанян
PR менеджерка - Поліна Булат
Відео продакшен - Сергій Яценко
КМЕФ
Генеральний директор КМЕФ - Юрій Пивоваров
Business Development manager - Олексій Коваленко
СOO - Світлана Олійник
Business Development manager - Гуля Соколова
UNIT.City
Голова відділу маркетингу - Артем Бойко
SMM-менеджерка - Ірина Гамбаль