За три роки UNIT.Citу пройшов перший етап розвитку та перейшов до другого. Аби забезпечити успішність другого етапу була створена команда професіоналів у різних напримках - саме про цю команду нам потрібно було розповісти у відеоролику.
NEW ERA
ЗАВДАННЯ
КОМАНДА
Задача керуючого партнера UNIT.City Костянтина Євтушенко — зробити так, аби нашим резидентам було комфортно навчатися, працювати, відпочивати та розвиватися всім разом.
В РЕЗУЛЬТАТІ
Відеоролик
Три роки тому завдяки зусиллям команди UFuture в Україні з'явився перший інноваційний парк, що працює за принципом impact investment (тобто таких, які націлені не лише на прибуток, тай не у найближчі 10 років, а на створення екосистем, соціальний та економічний вплив).
"Ми з партнерами створюємо простір, який об'єднує талановитих і працелюбних людей. UNIT.City – центр розвитку креативної економіки та старт для інновацій. Завдяки світовому досвіду, командній грі та новим підходам, саме тут буде створено тисячі інноваційних компаній", —
засновник UFuture Василь Хмельницький.
CEO UNIT.City Домінік Піоте привіз в Україну навички та знання, які отримав за часи роботи у Кремнієвій долині. Наразі він займається питаннями цифрових трансформацій і побудовою гнучкої екосистеми, яка постійно росте та вдосконалюється. Глобальна мета Домініка — вивести UNIT.City на міжнародний рівень, залучити до нас представництва інноваційних компаній - світових лідерів.
А партнер та CFO UNIT.City Кирило Бондар робить так, щоб найкращі світові фінансові організації обирали UNIT.City місцем для своїх інвестицій. Адже іннваційний парк відкритий для всіх партнерів, які разом з фінансовими вливаннями принесуть досвід і нові знання.
Робота отримала позитивне схвалення серед топ-менеджменту та стала відправною точкою нової ери в UNIT.City. Відео робота стала інформаційною подією парку.

"У відеокомунікації #NewEra ми прагнули передати нову енергію команди та настрій еволюції розвитку парку, що сьогодні об'єднує прогресивних підприємців, стартапи та великі компанії - в серці інновацій України", - Сергій Яценко, керівник департаменту відео продакшену UAGENCY.